| Activiteit: | Tijd, chaos in het web van de ruimte |
| Datum: | 15/10/2010 - 23/10/2010 |
| Plaats: | Aartselaar |
| Provincie: | Antwerpen |
| Aard: | cultureel |
| Interculturele activiteit: | Nee |
| Infoadres: | Bert De Loore
E-mailadres: cdeloore@pandora.be
Telefoonnummer: 03 8773983
Marcel Jacobs, tel. 03 888 38 92
jacobs-borghgraef@pandora.be
|
|
|
|
Omschrijving
Tijd,chaos in het web van de ruimte.
Tentoonstelling in het kader van de 10-daagse van het woord.
Bert De Loore exposeert senzaquarellen begeleid door beschouwende afgedrukte poëtische teksten over tijd en ruimte. Senzaquarellen zijn computercreaties die er uitzien als aquarellen. De naam refereert naar ‘aquarellen zonder water’, senza aqua.
Poëzie en beeld gaan in deze tentoonstelling hand in hand. Een bundel van een veertigtal nogal cryptische gedichten met bijhorende suggestieve beelden handelt over tijd, toekomst, ruimtereizigers, sprookjes over bezoekers afkomstig van verre planeten, ruimtereizen, dromen, vreemde associaties, waarvan de lezer-kijker de sleutel moet zoeken
De bedoeling is met beeld en tekst een fantasiewereld te creëren en de verbeelding op hol te jagen om dingen los te maken die met deze dualiteit een eigen leven kunnen gaan leiden. Dit leidt tot filosoferen over de ruimte rondom ons en hoe wij ons in een verre toekomst in die ruimte zouden kunnen gedragen.
LOCATIE: Chalet ‘De Hamer’, della Faillelaan 21, 2630 Aartselaar
VERNISSAGE : vrijdag 15/10 om 19u30, gastspreker : dhr. Ernest Van Buynder
OPEN OP 16&17/10, 22&23/10 van 10 u tot 12 u en van 14 u tot 18 u