Menu
Sluit zoekveld

Waarmee kunnen wij je van dienst zijn?

Wie zoekt die vindt.

Over Tentoonstelling - Dans van licht en kant

Tentoonstelling - Dans van licht en kant

Van 8 tot en met 22 november stelt Odette Bijls  tentoon in VC Poincaré.

n 1974 ontdekte Odette haar passie voor schilderen.
Zij sloot aan bij De Vierschaere, een schildersvereniging te Waregem. 
Odette volgde 2 jaar modeltekenen in de Academie te Gent. Verder leerde zij het ambacht achtereenvolgens onder leiding van begenadigde kunstschilders Eduard De Clercq en Marie-Jeanne Amelynck.
Tot op vandaag schildert Odette nog steeds tweewekelijks bij De Vierschaere, bij kunstkring Indigo te Anzegem en in het atelier van Judith Van Cauwenberghe. En ook thuis is zij altijd bezig met één of ander doek.
Vroeger schilderde Odette ook op zijde en tekende ze met houtskool. Maar sedert lange tijd maakt zij vooral olieverfschilderijen op doek.
Haar stijl is zonder enige twijfel romantisch. Haar hoofdthema zijn mensen, die ze heel verfijnd en omgeven met de juiste sfeer en in subtiele kleuren weet te portretteren. Nu en dan waagt zij zich ook eens aan een ander onderwerp waar dan ook de vele details in het oog springen.
Kom zelf een kijkje nemen en overtuig uzelf van het vakmanschap van Odette ...
Openingsuren:
Zo 8/11 vernissage 11-13u - Open tot 17u
Zo 15/11 11-17u
Zo 22/11 11-17u
Inkom: Gratis
Tussen bloei en verlangen 
Sluit Mijn Willemsfonds