Waarmee kunnen wij je van dienst zijn?
Wie zoekt die vindt.
Wie zoekt die vindt.
Geleide Art Nouveau-wandeling, lunch, geleid bezoek aan het Hortamuseum
We vertrekken aan het Zuidstation om 10 uur waar de gids, dhr. Grard ons opwacht. We starten in St-Gillis in de Vanderschrickstraat , in deze straat bevinden zich verschillende panden die gebouwd zijn door Blerot, vandaar uit gaan we naar het St-Gillisvoorplein waar we het Volkshuis en het Aegidium bewonderen. Via de Munthofstraat waar we een pand van Horta bewonderen komen we aan de Bareel van St-Gillis in de Dejaerstraat waar er een huis van Strauven (leerling van Horta) staat. We pauzeren rond 12u30 in een Italiaans restaurant.
Na de lunch bewonderen we het stadhuis buitenkant en als het kan het interieur. En verkennen we bovenkant van St-Gillis dwz de buurt rond de gevangenis met panden van Antoine Pompe en Brunfaut. Zo komen we aan in de Defacqzstraat met 2 huizen Hankar we eindigen de wandeling rond 15u30 aan het Hortamuseum (vroeger woonhuis van de architect).We bezoeken het museum met de gids.
Praktisch:
Afspraak hal station Oostende om 8u30 of hall Station Brussel Zuid om 10u.
Prijs: 58€ , inbegrepen gids, inkom museum, lunch.
Voor wie geen seniorticket heeft, is er de mogelijkheid gebruik te maken van een 10 rittenkaart (2 stroken). Pas op seniorticket pas geldig vanaf Brugge, dus extra enkeltje naar Brugge kopen.
Inschrijven zoals gewoonlijk bij sonja.decraemer@skynet.be en het vereiste bedrag storten op Kunst-Wijs BE65 0018 2635 4796